V tuto chvíli máme poslední volná místa v termínu :  0

Červenec

 Červenec 

 6. - 10.7.(věk 5 - 7) 

Osada Havranů...😮

 Jak asi žili naši dávní předci uprostřed divoké krajiny..? Co uměli ? čím se živili ?Jak se oblékali? Nad čím asi přemýšleli ? Co uměli vyrábět ? kým se setkávali, přátelili ?.. A tak dále :) 

 Během těchto dní se můžete těšit na dobrodružství uprostřed divoké přírody v dávné osadě našich předků - v Osadě Havranů . Při našich ghrách a na výpravách přírodou si vyzkoušíme jaké to asi bylo žít v takové osadě  a v této  době.. Budeme  hrát hry, měřit síly i důvtip, vyrábět oblečení a nástroje a stražit pasti na mamuty. Pak si je také opéčeme na ohni...Nebudou chybět příběhya poznávání přírody a živočichů kolem nás..V případě dobrého počasí nebude chybět ani voda a možná nějaké to koupání či cachtání :)

 

 

20. 7 - 24. 7 (věk 3-7 )Cestovatelé, dobrodruzi a trosečníci 😉   ( uprostřed divoké divočiny)

Touláte se rádi ? Máte rádi přírodu, les a dobrodružství ? Baví vás objevovat neznámá místa,skály a jeskyně, potůčky, studánky a  stezky lidí i zvířat ?Znáte mapu, kompas ,umíte rozdělávat oheň a poznat co se dá v přírodě jíst ?

 Kromě objevování méně známých a krásných míst kolem nás  a zažívání přitom spousty dobrodružství nás čeká putování, rozmanité vyrábění, rozdělávání ohně a poznávání přírody. Také nás nemine spousta her, vyprávění a příběhů o cestách, cestovatelích a objevování..občas i ztroskotávání :) A nebude chybět ani lanolezení a potkávání se s našimi zvířátky..Některá nás nejspíš budou na našich cestách i doprovázet :) Pokud bude pěkně,voda a koupání je na programu tábora... A k tomu všemu přiložíme jako správní Brontosauři ruku k dílu, kde to bude potřeba.

 

Srpen

3. - 7. 8. (věk 3 - 7)                                                         

Z pohádky do pohádky s batohem a zase zpátky... 😘 (...aneb se špalíčkem pohádek na cestách)

Už jste někdy jedli vtipnou kaši? Porozuměli řeči zvířat? Chytili zlatou rybku a přáli si své nejtajnější přání ...a  třeba se stali na chvíli  zlatovláskou nebo udatným princem ? Jestli ne, ale máte-li rádi divadlo, pohádky, zvířátka a putování,budete s námi na správném místě :)

 Během tohoto výletnického týdnu plného pohádek, fantasie ,spousty vyrábění a legrace, zažijete kromě toho vše co k létu patří..Budeme podnikat toulky krásnou přírodou Satalické obory a blízkého okolí (Vinoře, Ctěnic a Radonic)a setkávat se  s mnohými poklady léta a  jejich obyvatel ...Neminou nás všelijaké hry  a bude -li nám počasí přát  vynasnažíme se zařadit i nějaké to cachtání :) No a přitom jako správní Brontosauři třeba vyčistíme nějaký kousek přírody...

  

10. - 14. 8. (věk 3-7 let) 

O království Země, Vody, Vzduchu  a Ohně...😎(...poslední volná místa)

Bylo jednou jedno království, ve kterém se děly zvláštní věci a pravé divy... 😲

Jste-li zvědaví, máte-li rádi divadlo, příběhy, přírodu a dobrodružství a objevujete-li rádi, přijďte mezi nás. Dozvíte se mnoho zajímavého a vyzkoušíte si, jak to v tomto království všechno funguje a pěkně do sebe zapadá... Ale není to vždy jednoduché, občas je potřeba i trochu zmatku, ale nikdy se nenudíte, pořád je co dělat. :-)

Během tohoto týdne plného objevů i fantazie budeme s dětmi zkoumat přírodu a děje kolem nás. Budeme experimentovat a také tvořit a vyrábět a hodně řádit, jak se na léto a prázdniny patří. :) Nebudou chybět ani lana a jiná letní zábava...

 

 17.-21.8. (3-7let) Moudrý duch lesa vypráví...(o tajemném životě stromů,společenství lesa, bylin, rostlin a lesních bytostí)🙂

Kdo se k nám v tomto týdnu přidá mnohé se o tajemství lesní říše dozví , ochutná všelijaké poklady letní přírody , vyzkouší si sílu léčivých bylinek a nejspíš zahlédne nějakého skřítka či vílu..Nebudou chybět zajímavé příběhy, hry, vyrábění z přírodních materiálů, divadlo a ani naše zvířátka..A protože je léto budeme se toulat do krásných míst blízkého okolí - Ctěnic ,Vinoře či Radonic...Pokud počasí dovolí i za vodou se vypravíme :)