Léto 2018 - předškolní věk :)

 

Červenec 

16. - 20.7. (věk 5-7)

O čem vypráví Les, Potůček  i Louka ..Cool

V  tomto výletnickém týdnu se na našich toulkách Satalickou oborou a blízkým okolím (Vinoře, Ctěnic a Radonic) setkáme s mnohými poklady léta a dozvíme se příběhy polí, vody, lesa a jejich obyvatel. Budeme si vyprávět o létě, o zvířátkách, hmyzu, rybkách a ptácích... rostlinkách, bylinkách a o všem, na co narazíme. Kromě příběhů nás čeká i všelijaké vyrábění a tvoření. Celý týden nás kromě lesních zvířátek budou potkávat i naše "lesní" kozičky Betinka a Hvězdička a ovečky Julinka a Amálka.

Nebudou chybět ani další hry, lana a všelijaká divočina. :):):)

 

 23. - 27. 7. (věk 3-7 let)      

S barvami a štětcem do království bylinek, květin, víl a skřítků...Cool

 V tomto týdnu se na našich toulkách přírodou budeme dozvídat (kromě všeho ostatního :-) ) mnohé věci týkající se bylinek, rostlin a květin kolem nás.

Povyprávíme si příběhy některých z nich, vyzkoušíme si, co se s nimi dá chutného i ozdobného dělat, a provázet nás budou pohádkové bytosti lesů, vod a polí - skřítkové a víly. A protože krása, příroda i fantazie vybízí k vlastnímu tvoření... budeme (kdo rád) mít příležitost i hodně tvořit, kreslit a malovat. 

PS: Pokud by se někdo obával, že tábor je jen pro děvčata, nevěřte tomu, kluci jsou právě tak zvědaví na rostlinky, příběhy i malování a děti budou mít kromě toho příležitost mnoha nejrůznějších aktivit a her podle vlastních představ. (Lana, lezení po stromech, průzkum všeho druhu atd.)

 

Srpen

6. -10. 8. (věk 3 - 7) 

Za dobrodružstvím divočinou Prahy 9

aneb Cestovatelé, průzkumníci, piráti i námořníci... Šokovaný

Stejně jako předchozí týden budeme hodně putovat po zajímavých a méně známých místech blízké přírody, naučných stezek, cest i cestiček, potoků... Budeme sledovat, kdo všechno s námi v letní přírodě žije, a dozvídat se něco víc o zvířátkách, hmyzu, rostlinách a květinách. Budou nás provázet dobrodružné příběhy cestovatelů, objevitelů, průzkumníků i trosečníků. Budeme leccos vyrábět, kreslit a tvořit, lézt po lanech i stromech a hrát hry.

 PS: Pokud by se někdo obával, že tábor je spíš pro kluky, nenechte se mýlit. Která z nás něžných žen v sobě nemá nadšení cestovatelky, průzkumnice či odvahu Johanky z Arku...?

 

20. - 24. 8. (věk 3-7 let) 

O království Země, Vody, Vzduchu  a Ohně...

Bylo jednou jedno království, ve kterém se děly zvláštní věci a pravé divy...

Jste-li zvědaví, máte-li rádi divadlo, příběhy, přírodu a dobrodružství a objevujete-li rádi, přijďte mezi nás. Dozvíte se mnoho zajímavého a vyzkoušíte si, jak to v tomto království všechno funguje a pěkně do sebe zapadá... Ale není to vždy jednoduché, občas je potřeba i trochu zmatku, ale nikdy se nenudíte, pořád je co dělat. :-)

Během tohoto týdne plného objevů i fantazie budeme s dětmi zkoumat přírodu a děje kolem nás. Budeme experimentovat a také tvořit a vyrábět a hodně řádit, jak se na léto a prázdniny patří. :) Nebudou chybět ani lana a jiná letní zábava...