Tábory 2017 - školní věk :)

 V tuto chvíli je možné se hlásit do všech týdnů  Cool

 

Kromě tematického zaměření jednotlivých táborů bude každý týden probíhat i v duchu ochrany a péče o místní přírodu a jeho součástí bude i konkrétně zaměřený týdenní projekt.

červenec

 

24. 7 - 28. 7. (věk 5-13) Na indiánské stezce...Zamrkat

Chceš si zkusit, jaké to je být indiánem? Střílet z luku, stopovat, plížit se... vyrábět si ozdoby i nástroje? Připoj se k novému kmeni rudochů, staň se indiánem!

Kromě objevování života indiánů a zažívání spousty dobrodružství nás čeká putování, rozmanité vyrábění a poznávání přírody kolem nás. Také nás nemine spousta her, lanolezení a užívání si léta, jak se sluší a patří. Pokud bude pěkně,voda a koupání je na programu tábora...A k tomu všemu přiložíme jako správní Brontosauři ruku k dílu, kde to bude potřeba.

 

 

srpen

31. 7. - 4. 8. (věk 5 - 13)                  

Trosečníci uprostřed divočiny...Šokovaný

Jak se asi cítil Robinson a další mořeplavci či cestovatelé, když se ocitli uprostřed divoké neznámé krajiny... Co vše museli zažít, vymyslet, vyrobit si  a naučit se? S kým se setkali a jak se vrátili zpět domů?

Na této výpravě si děti vyzkouší své síly při mnohém dobrodružství. Bude zde spousta vyrábění od přístřešků po nástroje, zbraně a třeba i vor na vodě. Nebude chybět ani zajímavý příběh a mnohé užitečné poznatky z přírody, zábavné hry, lanolezení a v případě dobrého počasí i voda a koupání :)

 

 

21.- 25. 8. (věk 5-13)  Na indiánské stezce...Zamrkat

 Pro všechny holky a kluky, kteří milují indiány!

Chceš si zkusit, jaké to je být indiánem? Střílet z luku, stopovat, plížit se... vyrábět si ozdoby i nástroje? Připoj se k novému kmeni rudochů, staň se indiánem!  

Kromě objevování života indiánů a zažívání spousty dobrodružství, nás čeká putování, rozmanité vyrábění a poznávání přírody kolem nás. Také nás nemine spousta her, lanolezení a užívání  si léta, jak se sluší a patří. Pokud bude pěkně, voda a koupání je na programu tábora...A k tomu všemu přiložíme jako správní Brontosauři ruku k dílu, kde to bude potřeba.