Tábory 2020 - školní věk :)

Víme Vás na této stránce a doufáme, že si vyberete 

Kromě tematického zaměření jednotlivých táborů bude každý týden probíhat i v duchu ochrany a péče o místní přírodu a jeho součástí bude i konkrétně zaměřený týdenní projekt.

V současné chvíli jsme ve všech týdnech úplně plní.... 🤔

Červenec

 13. - 17.7. (věk 5 - 13)   

 

Osada Havranů...😮 ( aneb dávná osada mezi námi)

 Jak asi žili naši dávní předci uprostřed divoké krajiny..?Také se ptáte?Co uměli ? čím se živili ?Jak se oblékali? Nad čím asi přemýšleli ? Co uměli vyrábět ? kým se setkávali, přátelili ?.. A tak dále :) 

 Během těchto dní a na našich  výpravách přírodou si vyzkoušíme své jaké to asi bylo žít v Osadě Havranů a této době.. Budeme přitom také objevovat přírodu, hrát hry , měřit síly i důvtip, stražit pasti na mamuty a opékat je na ohni...Nebudou chybět příběhy, vyrábění nástrojů a třeba i voru na vodě..A v případě dobrého počasí nebude chybět ani  voda a koupání. :)

 

  27. 7 -  31. 7 (věk 5-13)

 Cesta kolem Světa za 5 dní !..(cestovatelé, dobrodruzi, snílci a objevitelé)

  Touláte se rádi ? Jste rození cestovatelé, dobrodruzi a máte spoustu fantasie? Přidejte se k nám na cestu kolem světa...Budeme objevovat světadíly, domorodce, řídit se kompasem i znamením hvězd a zažijeme spoustu zajímavého i nečekaného, na cestách  i v divočině, na moři..a Bůh ví, kam dorazíme :)  Nakonec však přeci jen domů :)

Tento týden jak tušíte budeme skutečně na cestách a výpravách do míst vzdálených a občas i bližších a čeká nás nelehký úkol -  objevovat světadíly :)Zažijeme spoustu dobrodružství, budeme si hodně vyprávět i vyrábět,  a budeme si muset s lecčím poradit...Také nás nemine spousta her a užívání si léta, jak se sluší a patří. Pokud bude pěkně, voda a koupání je na programu tábora... A k tomu všemu přiložíme jako správní Brontosauři ruku k dílu, kde to bude potřeba.

 

Srpen

24. 8. - 28. 8.(věk 5-13)                 Mezi indián...(to nás baví :):):))  

Chceš si zkusit, jaké to je být indiánem či krásnou indiánkou ? Střílet z luku, stopovat, plížit se... vyrábět si ozdoby i nástroje? Připoj se k novému kmeni rudochů, staň se indiánem!

Kromě objevování života indiánů a zažívání spousty dobrodružství nás čeká putování, rozmanité vyrábění a poznávání přírody kolem nás. Také nás nemine spousta her, lanolezení a užívání si léta, jak se sluší a patří. Pokud bude pěkně,voda a koupání je na programu tábora... A k tomu všemu přiložíme jako správní Brontosauři ruku k dílu, kde to bude potřeba.