Víme Vás na této stránce a doufáme, že si vyberete 

Kromě tematického zaměření jednotlivých táborů bude každý týden probíhat i v duchu ochrany a péče o místní přírodu a jeho součástí bude i konkrétně zaměřený týdenní projekt.

 

Červenec

5.-9.7. (věk 5 - 13)

V rytmu srdce Divočiny - malé ženy :)

(aneb hudba tanec zpěv pod korunami stromů)

Už jste se někdy toulali přírodou a poslouchali jak zní? Kolik zvuků, zpěvů i Ticha se v ní  ozývá a cítili pozvání si s ní a v ní zazpívat, zatančit nebo třeba zabubnovat ? Anebo jen tak zalenošit?

Jak téma napovídá tento čas bude patřit všem malým ženám, které kromě toho, že mají rády přírodu , také rádi  tančí, zpívají,lákají je nástroje, třeba bubínky, flétna a budou si to vše chtít vyzkoušet a leccos se naučit. Během našeho týdne nebudou chybět ani příběhy, vyrábění, všelijaké hry ,zdobení se a setkání se zvířátky :)

  

5.-9.7. (věk 5 - 13)

 

V rytmu srdce Divočiny - malí muži :)

(aneb za zvuky a rytmy přírody, s nástroji i bubínky...)

Pro každého malého muže, kterého baví toulky přírodou, táboření ve volné přírodě, nosí u sebe rád kudličku, zajímají ho zvuky, rytmy, hudba a rád by si vyrobil třeba i svůj hudební nástroj..

Jak je již z názvu jasné ,tábor je pro kluky, kteří mají blízko k vyrábění, chtějí objevovat zvuky přírody, zajímá je bubnování, rádi  vyrábí , toulají se a chtějí vědět jak se o sebe v přírodě postarat- např. tábořit na divoko..Na našich toulkách blízkým i vzdálenějším okolím, nebudou chybět ani hry, tvoření, vyprávění a lecjaká dobrodružství

 

19. -23.7.

 Tuláci pod hvězdami...🤩( aneb putování létem cestou necestou)

  Touláte se rádi ? Jste rození cestovatelé, dobrodruzi a máte rádi pohyb, přírodu a máte spoustu fantasie? Přidejte se k nám na cestu po cestách i necestách naší přírodou...Budeme objevovat neznámá místa, tiché kouty přírody, řídit se kompasem i znamením hvězd a zažijeme spoustu zajímavého i nečekaného na suchu i ve vodě...

Tento týden jak tušíte budeme skutečně na cestách a výpravách do míst vzdálených a občas i bližších a čeká nás nelehký úkol -  objevovat  :)Zažijeme spoustu dobrodružství, budeme si hodně vyprávět i vyrábět,  a budeme si muset s lecčím poradit...Také nás nemine spousta her a užívání si léta, jak se sluší a patří. Pokud bude pěkně, voda a koupání je na programu tábora... A k tomu všemu přiložíme jako správní Brontosauři ruku k dílu, kde to bude potřeba.

 

Srpen

 9. - 13.8. (věk 5 - 13)    

Osada Havranů...😮 ( aneb dávná osada mezi námi)

 Jak asi žili naši dávní předci uprostřed divoké krajiny..?Také se ptáte?Co uměli ? čím se živili ?Jak se oblékali? Nad čím asi přemýšleli ? Co uměli vyrábět ? kým se setkávali, přátelili ?.. A tak dále :) 

 Během těchto dní a na našich  výpravách přírodou si vyzkoušíme své jaké to asi bylo žít v Osadě Havranů a této době.. Budeme přitom také objevovat přírodu, hrát hry , měřit síly i důvtip, stražit pasti na mamuty a opékat je na ohni...Nebudou chybět příběhy, vyrábění nástrojů a třeba i voru na vodě..A v případě dobrého počasí nebude chybět ani  voda a koupání. :)

 

23. 8. - 28. 8. (věk 5-13)       

Ve stínu Totemu ... 😲 

Chceš si zkusit, jaké to je být indiánem či krásnou indiánkou ? Střílet z luku, stopovat, plížit se... vyrábět si ozdoby i nástroje? Připoj se k novému kmeni rudochů, staň se indiánem!

Kromě objevování života indiánů a zažívání spousty dobrodružství nás čeká putování, rozmanité vyrábění a poznávání přírody kolem nás. Také nás nemine spousta her, lanolezení a užívání si léta, jak se sluší a patří. Pokud bude pěkně,voda a koupání je na programu tábora... A k tomu všemu přiložíme jako správní Brontosauři ruku k dílu, kde to bude potřeba.