Víme Vás na této stránce a doufáme, že si vyberete 

Kromě tematického zaměření jednotlivých táborů bude každý týden probíhat i v duchu ochrany a péče o místní přírodu a jeho součástí bude i konkrétně zaměřený týdenní projekt.

Zanechte nám kontakt, jméno dítěte a vybraný termín.
----------------------------------------------------------

Červenec

17.- 21.7. (věk 5 - 12 let)

Návrat do Tibetu -  aneb cesta Čaje :)                                                         ( koho by nelákalo velké putování do záhadné země za vůní čaje ? )

 

Jak téma napovídá tento čas bude patřit objevování starodávné stezky čaje do Tibetu  a jejího příběhu. Tábor je pro děti, co se rády toulají, lákají je záhady a dobrodružství , milují přírodu a také rády rozvíjí svoji fantasii. Mnohé si budeme vyprávět, objevovat, vyrábět a i ochutnávat.

Čeká nás jako obvykle týden výletů do blízkého okolí Vinoře, Ctěnic, Radonic, užívání si letní přírody ,her, výtvarničení a  péče o naše zvířátka. V případě dobrého počasí bude i nějaké to cachtání se či koupání :)

Srpen

7.-11.8. (věk 5 - 13) 

Výprava do doby kamenné... (aneb vyrábíme, putujeme, hledáme loviště a lovíme...  )

O tom jak se žilo v této dávné době, co se lidé museli naučit aby přežili v divoké přírodě a spolu uprostřed kmene - o tom bude tento tábor. Bude se hodně putovat - hledat tábořiště, pracovat s nástroji, rozdělávat oheň,  vyrábět šperky, ošacení a zbraně a na objevených lovištích  lovit zvěř a ryby :)

Na našich tvořivých výpravách přírodou blízkého okolí Satalic, nebudou chybět ani hry, lano lezení, setkání se zvířátky a pokud bude hezky, třeba i voda a koupání. Zkrátka léto jak á být :)

21. 8. - 25. 8. (věk 5-13) -  )  

Ve stínu Totemu ... 😲 

Chceš si zkusit, jaké to je být indiánem či krásnou indiánkou ? Střílet z luku, stopovat, plížit se... vyrábět si ozdoby i nástroje? Připoj se k novému kmeni rudochů, staň se indiánem!

Kromě objevování života indiánů a zažívání spousty dobrodružství nás čeká putování, rozmanité vyrábění a poznávání přírody kolem nás. Také nás nemine spousta her, lanolezení a užívání si léta, jak se sluší a patří. Pokud bude pěkně,voda a koupání je na programu tábora... A k tomu všemu přiložíme jako správní Brontosauři ruku k dílu, kde to bude potřeba.

Sdílet tuto stránku